Keď sa so mnou začala rozprávať boli

Information

Added: 2018-02-20
Category: blog

Tags article
Keď sa so mnou začala rozprávať boli

😀 Isii to poriadne dlho trvalo, kým sa na to dorozprávanie starého odhodlala, ale to ešte potrebovala dokopať” 😛 Takže Minne, to poďakovanie je skôr pre Moonicu ako pre Isiu 🙂 Možno ťa sen chcel upozorniť na to, že by si sa mala začať na neho pozerať inými očami, že to, ako na teba pôsobí nie je podmienkou, že taký je. Nedovoľ aby tvoja averzia prekročila prah úmernosti, lebo zhltne teba, nie toho pána. Málo si napísala tom, niečo mi tam chýba - ale môže to byť, že dokážeš tak prijímať infromácie aj pre iných - ak v tom sne si nebola za tie cudzie schránky nepotrestaná, tak je to v poriadku…

Keď sa so mnou začala rozprávať, boli sme vonku - v horách pri hranici, no počas rozhovoru sa miesto zmenilo na byt v ktorom sme bývali kedysi Ona sa už chystala odísť a pri odchode mi ešte prikázala aby som potom chytila a vyhodila toho vrabca, ktorý dnu vletel - ja som povedala že to urobím hneď, lebo si práve sadol na okno za záclonu a ľahko sa mi ho podarilo chytiť. Pišla som k hraniciam a tam som stretla moju mamu - bola tam so skupinkou nejakých ľudí - vraj sa len na skok vrátila z dovolenky niekde v južnej Amerike aby mi niečo povedala a zase idú letecky späť. Význam by to mohlo mať pre konkrétneho človeka vtedy, ak napríklad nedokáže prísť na to, prečo sa mu dejú čudné veci v tomto živote, keďže si myslí, že je to nespravodlivé - a vtedy sa mu možno niečo ukáže v sne, čo zažil, alebo čo vystrojil v minulosti.

Snáď sa niekedy dozviem čo išlo … ešte doplním že ten zošit ktorý bol v rieke(vo vode, nie práve najčistejšej, t.j. potok nieje práve najčistejší, ak to súvisí s múdrosťou), som si všimol hned na začiatku, a ked som sa pohádal s priateľkou, tak ho zobrala voda.

Top